Biz Kimiz?

1992 yılından bugüne kadar Türkiye’nin birçok yerinde, Ses Işık ve Görüntü sektöründe gerek satış gerek se kiralama bazında birçok projede yer aldık. 2012 yılı itibariyle de merkez Antalya olmak suretiyle iş bilgisi ve tecrübelerimizi tamamen. M.I.C.E.; kurumsal toplantılar, seminerler (Meetings), motivasyon - teşvik organizasyonları (Incentive), ulusal - uluslararası kongreler (Congress) ve özel etkinlikleri (Events) olarak tabir ettiğimiz M.I.C.E. Sektörüne uzmanlaşma konusunda gerek malzeme parkurumuz gerek se personel altyapımızla hizmet vermekteyiz.
Firma olarak yurtdışı veya yurtiçinden gelen müşterilerimize ve bizimle çalışan acentelere, başta kurumsal konferanslar ve seminerler olmak üzere tüm toplantı ve organizasyonların da, müşterilerin ve bağlı kurumların tasarladıklarının ötesine yaratıcılığını katarak en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktayız.


"Meetings" (Toplantı - Seminerler)

Çeşitli konu ve içeriklerde gerçekleştirilecek olan sosyal ve sanatsal etkinlikler, eğitim seminerleri, bayi toplantıları, tüm toplantı organizasyonları için; koordinasyon faaliyetleri, planlama, firma ve kurumların dinamiklerine uygun olarak hazırlanan her türlü basılı, görsel, teknik uygulamalar, toplantı sunumları, motivasyon arttırıcı faaliyetler, "Meetings" toplantı - organizasyon faaliyetleri temini sağlamaktayız.


"Incentive" ( Teşvik Organizasyonları )

M.I.C.E, Incentive programı başlığı altında iş dünyasının yoğun çalışan profesyonellerinin firmalarına olan bağlılıklarını arttıracak motivasyon faaliyetleri ile ilgili organizasyonların her firmaya göre iç dinamiklerine göre özel tasarlanmış sıra dışı motivasyon gezileriyle, şirket – çalışan arasındaki iletişimi yükseltmek adına. Dünyanın dört bir yanında, rehberler eşliğinde organize edilen sıra dışı motivasyon gezileri sunabilmekteyiz. Incentive organizasyonlar, farklı motivasyon programlarının tasarımı ve iletişimi, otel, restoran ve mekân temini, havalimanında karşılama ve uğurlama hizmetleri,organizasyonun konseptine uygun kara, hava, deniz ulaşımı, hostes, güvenlik, sağlık, teknik ve lojistik ekibinin kurulması - yönetilmesi gibi konularda profesyonel hizmetler adına her türlü tedariği sağlamaktayız.


"Congress" (Kongreler)

Bu tür organizasyonlar, proje başlangıcından, son noktasına kadar herhangi bir kongrenin tasarımı için gerekli olan tüm organizasyonda. Kongre öncesinde, sırasında ve sonrasında ihtiyaç duyulan bütün hizmetlerin hayata geçirilmesi adına. Kongre, fuar veya sergi organizasyonunda; sahne, ses ve ışık mühendisliği, görsel uygulamalar ve kültürel etkinlikler, sponsorluk koordinasyonu, kayıt sırasında ve kongre süresince ileri teknolojik donanımların kullanılması, online kayıt yazılımları, hediyeler, sekreterlik, simültane tercüme hizmetleri, hostes, güvenlik, sağlık, teknik, lojistik, yiyecek, içecek hizmetleri gibi operasyonel detayları sağlamanızda her türlü ihtiyaçlarınızı gidermekteyiz.


"Events" (Organizasyonlar)

Firmalar için küreselleşme ve güçlü rekabet ortamıyla çok daha fazla önem kazanmış olan kurumsal iletişim ve markalaşma, bu kapsamda yönetilecek olan her türlü organizasyon faaliyetleri ile; ilgili firmaya faydalar sağlanarak, firmanın sicil kaydını yükseltmek amaçlı organizasyonlar bütünü olarak tanımlayabileceğimiz tüm yapıları . Firmaların çeşitli amaçlar için gerçekleştirdiği organizasyonlara göre; yaratıcı tasarımların oluşturulması, farklı ve etkileyici mekânların seçimi, dekorasyon, ses ve ışık tasarımları, teknolojik alt yapıya dayalı her türlü görsel, işitsel uygulama, davetlilerle iletişim, basılı ve görsel malzemeler ve promosyonlar, hostes kadrosu ile etkileyici ağırlama hizmetleri, gösteri tasarımı ve uygulamaları, kültürel etkinlikler, sahne etkinlikleri Event organizasyon faaliyetlerinin içinde yer alan her türlü tedariği temin etmekteyiz.